Jdi na obsah Jdi na menu
 


Začátek-lovestory,Konec-horor

23. 1. 2010
 

Začátek-Lovestory,Konec-horor

Začátek-Lovestory,Konec-horor - foto

Tenhle příběh berte jako varování.
Před 2 lety jsem byla v lázních,kde jsem byla cca 6 týdnů.Byl tam jeden kluk,který po mě pořád pokukoval,no a já po něm taky.Jednou nás naši kámoši zamkly na klučičích záchodem nejdřív jsme oba pořád bouchali,ať nás pustí,ale nakonec jsme to vzdali,sedli si na zem a opřeli se o dveře. Chvíly jsme si povídali a pak se ke mě ten kluk posunul,naklonil se ke mě a pošeptal mi,že mi chce už dlouho něco říct.Najednou se otevřely dveře a jelikož se otevírají ven tak jsme spadly ,navíc tam byl schodek,takže jsme se docela dost bouchli do hlavy.
Další den bylo 1.Máje a ym šli jako každý den na procházku.přitom všem sestřičky říkaly jak jsou krásně rozkvetlé stromy,hlavně třešně.Jak jsme šli zpátky zátahl mě ten kluk pod jednu tu třešeň a políbil mě.Nejdřív řekl:To abys mi neuschla,pak se mě zeptal jestli sním nechci chodit.To je snad samozřejmý,že jsem souhlasila,ne?!xD
Pozbytek pobytu jsme byli obletováni a zváni jako "Nejzblázněji zamilovaný pár roku".Když jsme měli odjet,dohodli jsme se,že jeden týden na jedno odpoledne za ním budu jezdit a já a další on.Měla jsem to docela "blízko",takže mi to nevadilo.
Takhle to šlo 2 měsíce.Jednou mi zavolal a řekl:,,Ahoj,jak se máš,musím ti něco důležitýho říct" odpověděla jsem mu,že se mám dobře a ať mi hlavmě řekne tu hodně důležitou věc.,,Musíme se rozejít".A položil
Po ca 3 smskách mi vysvětlil,že potkal nějakou blondýnu,že se mu líbí,že ji ASI miluje apod.Mě nezbývalo nic jinýho než to nechat být,jediné co jsem zmohla by bylo protestovat,jenže to není můj styl.
Asi po půl roce m volá zase,jestli by jsem ho nevzala na milost,protože jak jsem správně uhádla,ta jeho blondýna mu dala "kopačky".Možná by jsem ho na milost vzala,kdybych nezjistila,že mě dal sledovat svým kamarádem,který tady bydlel,aby jsem se náhodou nezačal "kamarádit" s nějakým klukem.
Tím si to u mě totálně podělal.Jenže když jsem mu řekla NE,začal mi nadávat,že to byla moje vina,že jsme se rozešli,že si teda fakt nemyslel,že ho nemiluju a zeptalse mě proč jsem se s ním rozešla.Navíc jsme nečekala a zavěsila jsem.
JÁ,že jsem se s ním rozešla?To bylo na mě moc.O té doby mi posílá nenávistné smsky,obviňuje mě snad ze všeho na světě a mě pomalu docházejí síly,na to abych se bránila.
Dala jsme si slib,že do 15-ti s nikým chodit nebudu.Bojím se vyjít ven,protože se bojím aby tam zase nečekal,neřval na mě a nevrazil mi facku jako na podzim 2008.Tehdy jsem jen vyšla ven a už mi jedna přilítla nebýt tam můj bratránek,odvezla by mě sanitka.PROSÍM VÁS neudělejte stejnou chybu jako já.PROSÍM:'-(

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář