Jdi na obsah Jdi na menu
 


Záhadné objekty na Marsu - monument a lebka

10. 12. 2009

Na Marsu objevili další podivuhodný objekt. Ufologové tvrdí, že ho postavily příšery, které obývají červenou planetu. A dále se podíváme k NASA, která pořídila na Marsu unikátní fotografii. Je na ní objekt připomínající lidskou lebku.

Na Marsu objevili záhadný monument

Objekt na Marsu Pravoúhlou konstrukci, která měří asi pět metrů a vrhá dlouhý stín, zachytily nedávno kamery se supervysokým rozlišením na průzkumné stanici na Marsu. Jak uvádí anglický internetový portál thesun.co.uk, může být záhadný předmět dalším důkazem o existenci života na Marsu. Na internetové stránce Lunar Explorer se dokonce objevují spekulace o tom, že gigantický monument postavily příšery, které obývají červenou planetu. Na Marsu objevili lebku. Nebo je to kámen? Lebka na Marsu nebo kámen Snímek pořídila sonda Spirit. Objevem se začal zabývat australský fotograf a ufolog Michael Middleton. Ten záhadný objekt na fotografii zvětšil a nemohl věřit vlastním očím. Opravdu to vypadá, jako by to skutečně byla lebka. Okrouhlý předmět má jak oční jamky, tak i nosní dutinu. Dolní čelist je zabořená v písku. Jen těžko se dá přitom uvěřit, že by příroda na Marsu vytvořila takový kámen, který by až tak moc připomínal lebku. Podle Middletona má navíc předmět bílou barvu kosti, která je výraznější oproti pozadí krajiny.

Ufolog věří, že nalezl další důkaz toho, že na Marsu žijí, nebo žily bytosti podobné člověku. Astronomové se však zatím přiklánějí k verzi, že jde jen o skalní útvar, který lidskou lebku náhodně připomíná. Záhadou se však budou dál zabývat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář