Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dvě postavy

10. 12. 2009

Mam sestru, ktere je 17 let a dost casto vidi u sebe v pokojicku dve postavy. Abych Vam kratce vysvetlilla tento pribeh.

Rodice si postavili rodinny dum a uz v nem bydli pres 4 roky. Posledni dva roky ma sestra tyto ,,vidiny". Pokazde, kdyz spi na sve posteli, v noci se probudi a vzdy vidi stin postavy, jak je opreny o jeji postel a kouka na ni. Druha postava obcas lezi na zemi. Nidky s nimi nezkusila komunikovat.

Vim, ze se to zda byt divne, ale neni to poprve, kdy tyto postavy videla. Velice mne to zajima, protoze jakmile spi nekde jinde, nic takoveho nevidi..."Komentář
příčin těchto jevů může být v tomto případě několik :
- vnímání těchto postav může být vyvoláno budˇ technickými příčinami - někde vzniká infrazvuk, který rozkmitává oční bulvu a způsobuje takové vnímání. To může vznikat činností třeba ventilátoru (což asi není případ této ložnice a noci), ale spíše např. profukování vzduchu nějakou škvírou. To by vysvětlovalo, že jinde nic podobného nevidí. Stačilo by tedy toto prověřit a zamezit tomu.
- vnitřní příčiny - doznívající puberta a s tím spojené hormonální změny, které za čas dozní a vše se vratí k normálu
- může to být příznak nějaké začínající choroby (cukrovka), ale to zřejmě nebude tento případ
- a nyní se dostáváme k oněm anomálním příčinám:
- v souvislosti s bodem 2 - vnitřní citlivost může vyvolat vnímání pozůstatku dávných dějů. Jde o kombinaci všech možných vlivů - zřejmě anomálního místa, pokud by se našly v historii bytu nějaké zvláštní příhody, schválně neříkám kterých. Pokud však nikdo jiný v dome nebydlel, barák je postaven na zelené louce, je zřejmě příčina v člověku, který toto přitahuje. V žádnem případě není vhodné s tím komunikovat, ale ani se toho obávat. Doporučuji proto - změnit postavení nábytku, změnit potahy do světlejších barev, pokud je tam zrcadlo, odstranit ho! Zakrýt lesklé plochy. Zbavit se předmětů s historií, zlikvidovat dárky od lidí, kteří ji nemají rádi. Zkrátka převrátit pokoj vzhůru nohama a pořádně se při tom nadřít. Třeba i vymalovat.

komentář Luboš Šafařík - KPUFO

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář